Slimbottle - A4

Slimbottle je originální plochá láhev na pití, která dokonale splyne s obsahem Vašeho batohu či kabelky. Minimalistická, čistá, zdravotně nezávadná a ekologická. 

 

 

399 Kč
Momentálně nedostupné

Seversky minimalistický design, ergonomický tvar a dokonalé přizpůsobení obsahu vašeho batohu, tašky nebo kabelky. To je Slimbottle, chameleon mezi lahvemi, který naprosto přirozeně splyne s potřebami vašeho všedního dne i víkendu.

Tato originální plochá lahev na pití je vyrobena ze speciálního Eastman Tritan plastu, díky němuž je lehká, ekologická, zdravotně nezávadná a koncipovaná pro opakované užívání.

 

Je prokázané, že pravidelný pitný režim je základem pro kvalitní život, pevné zdraví i mladistvý vzhled. Dodržovat ho však není jednoduché. Základem je mít tekutiny neustále po ruce. Se Slimbottle je to hračka.

Tvarem i velikostí naprosto souzní s pomůckami, které vám dělají společníka při vašem každodenním fungování. Díky svému plochému tvaru zabere minimum místa v batohu a současně se vejde i do běžných tašek na notebook.

 

Praktický tvar ale není jediná výhoda Slimbottle. Při jejím vývoji se také kladl maximální důraz na estetický dojem. Je tak elegantním doplňkem na kterékoliv vaší schůzce.

Díky měnitelnému víčku ve třech různých barvách (bílá, černá, šedivá), ji můžete dokonce sladit se svým outfitem. Lahev je k dostání v MINI (0,375l), A5 (750ml) a A4 (1250ml) variantě.

 

How to win the life battle? With Slimbottle!

Kód Kód: A4
Kategorie: Láhve
Záruka: 2 roky
? Objem: 1250ml
Šířka: 208mm
Výška bez uzávěru: 297mm
Výška s uzávěrem: 329mm
Hloubka: 27mm
? Materiál: Eastman Tritan